Komody do kuchyně

Skutečný ideál do všech kuchyní aneb komoda přesně na míru

V kuchyni se hodí každý úložný prostor navíc, to je prostě nesporný fakt. Mít útulnější domov také není vůbec od věci. Nabízí se mnoho řešení a jedno z nejúčelnějších jsou jistě komody do kuchyně. Tam rázem bude kam uložit příbory a kuchyňská linka se dá využít i k praktičtějšímu účelu. Kombinace šuplíků a dvířek pak přinese skutečně spoustu úložného prostoru, o kterém budete muset ještě dlouho dumat, jak jej vlastně využít…

Rozmyslete si, kde bude vlastně stát – musí být nanejvýš praktická

Komody jsou obvykle vysoké maximálně devadesát centimetrů, šířka pak dosahuje nejvýše sedmdesáti centimetrů. I proto je nutné si dobře rozmyslet, kde by měl tento kus funkčního nábytku ve vaší kuchyni ideální místo. Nejlepší to jistě bude u stěny, viďte? A rozhodně nemusí být v bytě sama, komody se hodí i do koupelen nebo dětských pokojů. Vejdou se do nich hračky, důležité dokumenty, ručníky a vlastně cokoliv, co vás jen napadne. S příbory a kuchyňskými doplňky pak ale opatrně, protože pokud je komoda moc lehká, mohla by se i převážit.

Nezapomeňte pečlivě sladit s kuchyňskou linkou. Barevný dekor je tu důležitý, opravdu kvalitní kuchyňské komody pak jsou z pevného dřeva, které vydrží celé věky. V kuchyni je nejlepší, když máte všechno ihned po ruce, aby vás nic nezdržovalo od přípravy oběda či večeře. I proto se hodí mít pár šuplíků nebo košíků navíc, kam se uloží vařečky, obracečky, ale i jídelní příbory. Vhodně zvolená komoda zapadne do interiéru přímo na jedničku. Jde o univerzální typ nábytku, moderní šuplíky s kovovými pojezdy pak zajistí bezproblémový chod. Vybírejte i podle hloubky, musí se sem vejít totiž vše potřebné. Vidíte tedy sami, že komody nepatří věku našich prababiček, ale jde o moderní a vkusný doplněk interiéru.