Komody do koupelny

Bohužel jsme pro vás nenašli žádné produkty.

Nemáte kam v koupelně dát ručníky a prádlo? Komody jsou vhodným řešením

Není rozhodně pravdou, že komody patří někam do devatenáctého století. Jde o moderní a velmi vzdušný nábytek, který si zamiluje doslova celá rodina. A to samozřejmě nejen z estetického hlediska, kde jsou dnešní modely vyladěny do dokonalosti. Komody do koupelny jsou především praktickými kousky nábytku, které pečlivě uschovají podle potřeby například desítky ručníků nebo celou kolekci spodního prádla.

Co třeba kombinovaná komoda se šuplíky a malými skříňkami?

Skříňky pojmou třeba i hygienické a kosmetické potřeby, ale také spodní prádlo a ponožky, samozřejmě nelze zapomínat na ručníky a žínky. Prostě, a jednoduše vše, co je v koupelně snad každý den potřeba. Ryze šuplíkové komody jsou lepší v ložnici, kombinované zase v obývacím pokoji a samozřejmě i koupelně. Každopádně jde o univerzální typ nábytku, který najde své uplatnění takřka všude.

Koupelnové komody a umělý ratan? To je bezesporu skvělá volba, dřevo (potažmo dřevěný dekor) nechte do obýváku nebo kuchyně. Výběr pak rozhodně nemusí být žádná věda, důležitou roli hraje například počet šuplíků. Dobře si rozmyslete, jak velký úložný prostor potřebujete, podle toho pak zvolte i celkovou hloubku komody. Dnes není problém ani deset nebo dvanáct šuplíků, takže není důvod troškařit, naopak, početnější rodiny něco podobného určitě velmi ocení.

S komodou dostane vše pevný řád, hodí se vám víc úzká a vysoká nebo chcete model na míru?

Koupelny jsou specifické, a zvláště ve velmi malých bytových jednotkách tu na komodu asi není místo. Pokud tu ale máte dostatečný prostor, rozhodně neváhejte. Ještě si je třeba rozmyslet, jestli vám bude víc sedět nízký a široký model, nebo naopak oceníte vysokou a úzkou komodu. S odpovědí pomůže i fakt, co v ní vlastně chcete skladovat.