Komody s přebalovacím pultem

Dnešní komody mohou sloužit mnoha různými účelům, a to hlavně v domácnostech s dětmi

Úložného prostoru není nikdy dost, hlavně rodiny s dětmi mají neustále plný byt různých věcí a drobností, které nejsou každý den potřeba. Pokud pomineme hračky, je tu spoustu kousků oblečení a obuvi, ručníků, příborů a papírů, které je třeba někam bezpečně uložit. Ale jak uspořit ještě více prostoru?

Přebalovací pult je možné umístit kamkoliv, kde je opravdu pevný podklad

Komody s přebalovacím pultem jsou pro mladé rodiny skvělá volba. Ušetří se místo, dřevěná podložka je dostatečně tvrdá a pevná, aby vše proběhlo v maximálním bezpečí. Teď už jen dát na vrch komody nějakou teplou a měkkou deku nebo podložku, protože děti nemají tvrdé dřevo vůbec v oblibě. A hurá, můžeme přebalovat! Zvolte si i dostatečnou výšku, abyste se nemuseli tolik sklánět. Dostatečný prostor je také zajištěn, vše si dobře přeměřte a mějte tento model komody třeba přímo v ložnici. Proč nemít vše opravdu praktické?

Tyto modely komod nemusí vypadat úplně stroze, často se nabízí i silueta medvídků nebo jiných zvířátek na šuplících, což i ty nejmenší děti určitě kvitují s povděkem. Není určitě důvod mít doma jen klasický přebalovací pult s přihrádkami na kolečkách, komoda povýší podobný kus nábytku na zcela odlišnou úroveň. Díky otevřenému odkládacímu prostoru nad skříňkou můžete mít potřeby k přebalování přímo po ruce, není třeba nikde nic hledat. Promočená plena jistě nebude důvodem k hodinovému pláči, vše se vyřeší skoro okamžitě.

Až dítě povyroste, můžete desku na přebalování jednoduše sundat

Přebalovací pult samozřejmě nebudete používat navěky, dítě za pár let povyroste tak, že na přebalování budete jen vzpomínat. A nebojte, není to žádný problém ani pro komodu. Jednoduše totiž desku na přebalování sejmete a nadále budete používat jen komodu jako takovou. Žádné kutilské řešení nepotřebujete, snadno odmontujete pult a schováte jej na dobu, kdy budete mít další dítě (nebo věnujete blízkým).

Komoda opatřená pultem na přebalování může být klidně součástí dětského pokoje. Žádné ostré hrany ani jiné nebezpečí zde určitě nehrozí. Naopak, pro výrobce je tu bezpečí na prvním místě. Spodní přihrádka plná plenek, horní pak přijme za své všechny kosmetické pomůcky. Ne-rodiče se možná budou divit, ale těch je u malých dětí opravdu dost. Nebude potřeba od dítěte nikam odbíhat, jen se trochu sehnete a vylovíte ze zásuvky všechno, co zrovna potřebujete.

Velmi pevný kus nábytku, masivní dřevo se bude vyjímat všude

Nezapomeňte na to, že velmi dobrou volbou je bez ohledu na účel komody masivní dřevo. Pravda, je sice trochu těžší, ale dá se ošetřit přírodní cestou. Totiž, dětem rozhodně nebude vadit vosk, chemikálie jsou pak něco trochu jiného. Samozřejmě, komody s přebalovacím pultem můžou mít vyšší váhu, ale za praktičnost se musí také trochu obětovat. Nezapomeňte vybírat tak, aby byla výška komody s pultem zhruba jeden metr. Jinými slovy – není přeci důvod se zbytečně během přebalování předklánět.

Přebalovací komoda, jak se také běžně přezdívá tomuto druhu nábytku, doplňuje dětskou postýlku v pokoji, který je určen jen vašemu nejmenšímu. Když pult přestane sloužit k přebalování, odejměte jej a komodu využívejte třeba na školní pomůcky. Praktičnost je tu skutečně nadevše, teď už tedy zbývá jen jediné. Vybrat komodu přesně tak, aby zapadla do dětského pokoje doslova na jedničku.