Borovicové komody

Borovicové komody přinesou elegantní přírodní odstín do každé domácnosti

Komoda rozhodně nevymřela, dá se říci, že naopak zažívá obrovskou renesanci, která se každým rokem stupňuje. Praktický kousek nábytku, jenž nezabere příliš mnoho místa a nabídne naopak obrovský úložný prostor navíc, je nesmrtelným fenoménem. A to nejen v menších bytech, kde se bude opravdu skvěle vyjímat.

Dřevo patří všude, kam se jen podíváte – vždy se najde místo

Borovicový masiv doslova provoní celý byt. Kdo miluje aroma pravého dřeva, nemůže snad mít ani jinou volbu. Bezbarvý lak je jedinou potřebou úpravou, kvalitní masiv z borovice totiž vydrží celé věky. Komody borovice rovná se poctivá kvalita, která se prostě bude líbit. A jak si vlastně vybírat komodu?

Borovicové komody byly oblíbenkyněmi už v domácnostech našich babiček a prababiček. Oblečení, lůžkoviny, jídelní příbory nebo ručníky, uložit se do nich dá opravdu leccos, včetně důležitých dokumentů, které budou od té doby již vždycky při ruce. Praktický pomocník, co se bude vyjímat v koupelně, chodbě, kuchyni i ložnici. Komody z masivu jsou obecně doporučovány do ložnice, můžete si zvolit model přesně na míru – vyberte si nejen dřevo, ale i speciální povrchovou úpravu a velikost, ale také počet skříněk nebo šuplíků. Nechat si vyrobit komodu doslova na klíč je totiž stále populárnější…

Nákupy jsou dnes snadné, můžete si pořídit komodu přesně podle svého gusta

Stačí zadat požadavek a vše můžete mít během pár dnů připraveno. Výrobci moderních komod jsou připraveni na jakýkoliv váš požadavek, stačí jen vše pečlivě rozebrat, klidně i telefonicky a brzy už můžete přivítat doma nový kousek nábytku. Komody z masivu mohou být ošetřeny i přírodním voskem, takže se obejdete zcela bez škodlivé chemie. Tento nábytek také není problém již v obchodu smontovat a dodat na vaši adresu komplet, na vás bude už jen vybrat odpovídající místo.